• Knit Bag Grey

Kolor
Szary
Skład surowcowy 48% recy cotton 52% recy poliester
319.00
opak Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Kurier 0
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 781787655

Leave your phone
Recykling to jedna z najbardziej ekologicznych metod produkcji tekstyliów, która pozwala na ograniczenie zanieczyszczenia planety poprzez zmniejszenie ilości odpadów.
Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję odpowiedzialnej torby - tak możemy nazwać naszą KNITBAG, która powstała z 100% recyklingowej przędzy. To projekt nie tylko dla fanów odpowiedzialnej mody, lecz także dla tych co kochają wygodne i nadzwyczaj stylowe torby.
Sredniej wielkości, ale miesci A4, mocna, wytrzymała, o prostym splocie, pasuje do stylu casual, boho, klasycznego, zapewniamy, że stanie się Twoim ulubionym dodatkiem. Sprawdzi się również jako etui na laptop. Czyż nie idealnie? Modnie, wygodnie i eko.

Zużycie plastiku naraża planetę na ogromne zanieczyszczenie i katastrofę ekologiczną. Każdy z nas może coś zrobić przeciwko zanieczyszczeniu plastikiem.
Dlatego w nowej kolekcji wprowadzamy przędze wytwarzane z poliamidowego materiału pokonsumenckiego poddawanego recyklingowi ( plastikowe butelki i części bawełny przedkonsumenckiej poddanej recyklingowi przez odpady przemysłu tekstylnego) Przędze posiadają certyfikat RCS (recycle claim system)

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Shop closed

Store temporarily unavailable